reklama

Kabaretowy Klub Dwójki

Odcinek 1.Kabaret Molarnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Katarzyna Zielińska- emisja 26 września, godz. 20.00 w TVP2

 

W pierwszym odcinku Klubu zmierzą się dwa uwielbiane i popularne kabarety - Ani Mru Mru i Kabaret Moralnego Niepokoju. W roli stand-upera zadebiutuje Katarzyna Zielińska, a w finale tego odcinka zaśpiewają (tak!) Robert Górski i Marcin Wójcik parodiując Kayah i Stachurskiego.

Stałym elementem Klubu będzie również felieton Jarosława Cyby (lidera kabaretu DNO) – zwanego Wielkim Rekwizytorem, który potrafi zbudować np. strój „Obcego” z samochodowego nadkola i rury od odkurzacza. Zobaczymy także trailery filmów, które oczywiście nigdy nie trafią do kin – autorstwa m.in. kabaretów Limo i Macież.

 

 

Odcinek 2. Kabaret Skeczów Męczących i Jachim- emisja 3 października, godz. 20.00 w TVP2

 

Tym razem w Kabaretowym Klubie Dwójki zajmiemy się sportem. Powszechnie wiadomo, że wszyscy Polacy to znawcy piłki nożnej, skoków narciarskich, Formuły 1, a ostatnio też siatkówki i koszykówki - wszyscy oglądają sport w telewizji.

Ulubieńcy publiczności (zwłaszcza jej żeńskiej części), czyli Kabaret Skeczów Męczących przedstawi swoją najnowszą propozycję hymnu na Euro 2012. Swój premierowy monolog przedstawi Tomek Jachimek - najlepszy piłkarz wśród kabareciarzy i najlepszy kabareciarz wśród piłkarzy. Do tego zaśpiewa - i to z orkiestrą.

Gwoździem programu będzie improwizacja kabaretowa polegająca na odegraniu spotkania prezesa PZPN Grzegorza Laty z trenerem Leo Beenhakkerem, nie mówiąc już o kolejnym show taneczno-wokalnym w wykonaniu pary prowadzących, czyli Roberta Górskiego i Marcina Wójcika.

 

Odcinek  3. Łowcy.B i kabaret Smile- emisja 10 października, godz. 20.00 w TVP2

 

Kabaretowy Klub Dwójki w międzynarodowej obsadzie! Najbardziej szalony i nieobliczalny polski kabaret, czyli Łowcy.B z polsko-czeskiego Cieszyna zaprosili irlandzki zespół CARRANTUOHILL. Każdy pokaże to, co ma najlepszego, a potem wystąpią wspólnie. W świat wenezuelskich seriali wprowadzi nas kabaret Smile - jak widać po nazwie od razu nastawiony na międzynarodową karierę.

 

Odcinek 4.  Grzegorz Halama, kabaret Nowaki, Andrzej Grabowski- emisja 17 października, godz. 20.00 w TVP2

 

Odcinek naprawdę sensacyjny! Nie dość, że zobaczymy (a przede wszystkim usłyszymy!!) światową prapremierę musicalu we wspólnym wykonaniu Grzegorza Halamy i kabaretu Nowaki (bomby tegorocznej Paki), to Andrzej Grabowski podzieli się z nami swymi wrażeniami z pierwszego pobytu w SPA (monolog autorstwa Roberta Górskiego).

Do tego wspaniały przebój "Jest dobrze" z płyty poświęconej pamięci Jana Himilsbacha i Zdzisława Maklakiewicza - solista Andrzej Grabowski, w chórku Robert Górski i Marcin Wójcik

Odcinek 5  - Marek Siudym, Formacja Chatelet, kabaret Ciach- emisja 31.10Tym razem tematem przewodnim Kabaretowego Klubu Dwójki jest wieś, wiejskość i wieśniactwo. Spotkanie inauguruje sołtys - w tej roli doskonały Marek Siudym. Formacja Chatelet debiutuje w roli muzyków country i pokazuje duuuuuużo więcej niż zwykle!!! (Szczególnie Panie powinny zobaczyć koniec piosenki!!). Kabaret Ciach udowadnia, że "nie ma jak u mamy". W improwizacji kabaretowej walka Gołoty z Adamkiem. Robert Górski i Marcin Wójcik przechwytują bardzo ciekawe pisma i listy otwarte w sprawie Romana P. i nie tylko.


Odcinek 6. - Koń Polski, Kabaret pod Wyrwigroszem, Świerszczychrząszcz- emisja 7.11.


Gwiazdorska obsada (Kabaret pod Wyrwigroszem, Koń Polski), przebojowy temat - miłość i poszukiwanie partnera i będący w szczytowej formie Robert Górski i Marcin Wójcik - to gwarancja świetnej zabawy w Kabaretowym Klubie Dwójki. Wszystkich pieniędzy warte jest też obejrzenie okiem Kabaretu Moralnego Niepokoju Łeby zmienionej na skutek efektu cieplarnianego.


Odcinek 7. - Joanna Jeżewska, Irek Krosny, Słoiczek po cukrze, Czesław Jakubiec- emisja7.11.


W Kabaretowym Klubie Dwójki zalew znakomitych gości: prezydentowa Jolanta Kwaśniewska żartuje z Robertem i śpiewa z Marcinem (w tej roli znakomita aktorka i parodystka Joanna Jeżewska), na finał śpiewa prawdziwy tenor (Czesław Jakubiec), a najlepszy mim w Polsce (Ireneusz Krosny) prezentuje różne zawody. Swoje premierowe skecze pokazuje najładniejszy kabaret - dwie dziewczyny "puste i słodkie, jak Słoiczek po cukrze".Odcinek 8.-  Ania Wyszkoni, Grupa Rafała Kmity, kabaret Czesuaf-emisja 21.11


W Kabaretowym Klubie Dwójki wielka sensacja! Ania Wyszkoni zaśpiewa razem z prowadzącymi: Robertem Górskim i Marcinem Wójcikiem parodię swego własnego przeboju „Agnieszka już tutaj nie mieszka". Goście Klubu będą rozmawiać o Skandynawii, śpiewać piosenki Abby, a nawet zagrają w scrable po szwedzku (uwaga! po tym skeczu boli brzuch ze śmiechu!!).

Odcinek 9.- Kabaret Młodych Panów, Andrus , Kabaret Skeczów Męczących -emisja 28.11


Kolejny odcinek Kabaretowego Klubu Dwójki poświęcamy celebrytom i mediom, które ich kreują. Program zaczyna się szalonym, brawurowym wykonaniem przez naszych prowadzących piosenki "Celebryci" (na melodię słynnego "Kałasznikowa"). Artur Andrus - nominowany w plebiscycie "Najpiękniejszy w sieci" - próbuje stać się gwiazdą festiwali i wykonuje przebój Heleny Vondrackowej "Malowany dzbanku", Kabaret Młodych Panów ugruntowuje swoja kabaretową sławę świetnym premierowym skeczem "Policjanci i górale". Poza tym w Klubie epokowe wydarzenie - pokazujemy pierwszy kabaretowy teledysk wymyślony, zagrany i zaśpiewamy przez Kabaret Skeczów Męczących.
A w finale największa bomba - po raz pierwszy w telewizji specjalnie napisana piosenka o napisach końcowych! I to śmieszna! To trzeba obejrzeć!!!

Odcinek 10.- Paranienormalni, Jurki , Krzysztof Respondek -emisja 5.12


Tym razem w Kabaretowym Klubie Dwójki zajmiemy się modą. W związku z tym zaczynamy piosenką wiecznie modnej Maryli Rodowicz - w tej roli nasza kabaretowa Marylka czyli Agnieszka Litwin-Sobańska z kabaretu Jurki. Nasi wspaniali prowadzący tym razem w roli chórku żeńskiego.

W programie jeden z najmodniejszych obecnie kabaretów - Paranienormalni (twórcy słynnej Mariolki). Rozśmieszyli do łez publiczność w studiu skeczem "Gwiezdne wojny" granym po śląsku (nasz ukłon w stronę górniczej Barbórki), piosenką w stylu reggae o ..wizycie u dentysty i odważnym skeczem
o zmianie płci. Kroku dzielnie dotrzymali im kolejni goście, czyli Jurki z Zielonej Górki. Polecamy zwłaszcza skecz o kocie.

I na koniec gwiazdorski finał w wykonaniu Krzysztofa Respondka.

Odcinek 11.- Grupa MoCarta, Paweł Dłużewski, DNO- emisja 12.12


Klub tym razem roztańczony i rozśpiewany, bo mówimy o muzyce. Dlatego gościmy najlepszych muzyków w kabarecie, czyli Grupę MoCarta. Udowodnia po raz kolejny, że są nie do pobicia i że równie genialnie interpretują kabaretowo klasykę jak i pop (np. Modern Talking). Kabaret Dno nauczy nas, jak grać na gitarze i jak tańczyć break dance do melodii Eminema.

Dla spragnionych słowa - świetny parodysta Paweł Dłużewski.

Odcinek 12.- Raki, Limo , Stado Umtata- emisja 19.12


Takiego początku jeszcze nie było - Black Sabbath i "metalowe" trzęsienie ziemi. Potem w gwiazdorskich numerach Limo i Raki (którzy w składzie mają m.in. Krzysia Hanke czyli Bercika ze "Świętej wojny" i Krzysia Respondka - Michała Jelenia z "Barw szczęścia"). Potem - zgodnie z maksymą, że kabaret nie tylko bawi, ale i uczy - rozmawiamy

o polszczyźnie. Zaproszone kabarety, czyli Limo, Raki i Stado Umtata pokazują różne odmiany polszczyzny - dresiarską (okazuje się, że "dresy" mogą mieć nawet własną telewizję), gwarową. i modną ostatnio polszczyznę w wykonaniu gwiazd obcokrajowców. Wątpliwości językowe na żywo rozstrzyga profesor Jerzy Bralczyk, z którym łączymy się telefonicznie.


 

O firmie

Chcesz zorganizować imprezę z udziałem kabaretów? Potrzebujesz konferansjera kabaretowego?


Natalia Wojciechowska
tel: 77 441 01 01
kom. 668 034 391
mail: natalia@eskander.pl

Darek Grzegocki
tel: 77 442 02 20
kom. 668 515 513
mail: darek@eskander.pl

Bilety
tel: 77 441 05 33
mail: bilety@eskander.pl

Szukaj w serwisie

kabarety.com.pl

Newsletter

Bilety na kabarety

Facebook

Google+

Forum kabaretowe

Zapraszamy na forum dyskusyjne poświęcone kabaretom. Porozmawiaj o Twoich ulubionych kabaretach, skeczach, oceń płytę DVD, CD, książkę, wydarzenie. Zapraszamy!

Polecamy


Sklep kabaretowy - DVD, CD, książki
Skecze na kabarety.tworzymyhistorie.pl