Kabaret Zmarnowany Potencjał

Ludzie:
  • Przemek Kaperzyński
Mocny opiekun, mocny organizator, mocny sekretarz, mocny obserwator, mocny autor tekstów piosenek kabaretowych – „bo w piosenkach czuje się najmocniej”. Posiada mocne poczucie humoru i wiele innych mocnych rzeczy. Jego dewizą jest „chcieć to moc”.
  • Emilka „Stojsława”
Osoba tajemnicza, nikt w kabarecie nie zna jej nazwiska. Przedstawia się jako „Stojsława” i twierdzi że ma jaja. Mimo że jest blondynką, mówi że wcale nią nie jest. Niestety, na scenie najczęściej gra blondynkę. I znowu, nikt nie wie dlaczego…
  • Karolina Kazula.
Potocznie „Colgate”. Posiada fryzurę, palce i uśmiech. Na scenie charczy najpiękniej. Lubi dowcipy o żabach i bocianach. Jej hobby to spanie. W przerwach zajmuje się pracą w kabarecie.
  • Marcin Lesiński
Człowiek o wyjątkowej twarzy scenicznej. Wykazuje skłonność do komicznego piszczenia i kosmicznego marudzenia. Kabaretowy „Flip”. Jeździ idealnie dopasowanym Tico. Mieszka w Orzołku. Ziomek Rafała.
  • Rafał Orzoł
Po nabyciu umiejętności śpiewu na imprezach karaoke postanowił pokazać się na scenie kabaretowej. Wielki aktor, podobno nigdy nie był mały, ale młodszy. Kabaretowy „Flap”. Mieszka w Ziomku. Orzołek Marcina.
  • Michał Buraczewski
Człowiek pracujący w firmie produkującej kserokopiarki, boks biurowy jest jego domem, a ekspres do kawy ołtarzem. Podobno jest z Białegostoku, ale to nie jedyna jego wada…
 
Kabaret:

W lutym 2010 roku w Teatrze Studenckim „Cezar” w Olsztynie ukształtował się skład kabaretu występującego przez pierwsze miesiące jako „Wyrób Kabaretopodobny”. Obecnie stara się występować tu i ówdzie jako Kabaret Zmarnowany Potencjał.

 

Podstawowe wymagania techniczne :

- 5 mikrofonów na statywach
- odtwarzacz CD
- kulisy w pobliżu sceny
- 3 krzesła sceniczne (stabilne, ale lekkie)
- mile widziane wejście liniowe (gitara elektroklasyczna)

Organizacja imprez

Chcesz zorganizować imprezę z udziałem kabaretów? Potrzebujesz konferansjera kabaretowego?

Darek Grzegocki
tel: 77 442 02 20, kom. 668 515 513
mail: darek@kabarety.com.pl

Lubię ten kabaretSklep kabaretowy

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem płyty DVD, CD tego kabaretu zapraszamy do naszego sklepu kabaretowego.