Kabaret Skeczów Męczących


Kabaret Skeczów Męczących


znany jako KSM to kielecki zespół założony w 2003 roku.

Pod tą kontrowersyjną nazwą kryje się jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów.. Z roku na rok sami podnoszą sobie poprzeczkę, przygotowując coraz bardziej dojrzałe programy. Robią to już od niemal 15 lat, a o tym, że robią to dobrze świadczy fakt, iż w całym kraju fani zapełniają sale na ich spektaklach po same brzegi. Podbili serca Polaków charakterystycznymi postaciami, skeczami zaangażowanymi społecznie i politycznie, luzem scenicznym i umiejętnością rozbawienia każdej publiczności. Poza największymi festiwalami kabaretowymi, które trudno sobie wyobrazić bez udziału KSM, pokazują się szerokiej publiczności współprowadząc z sukcesami wydarzenia muzyczne: Eska Music Awards, Sabat Czarownic, Top Trendy; jak i kabaretowe. Obecnie są gospodarzami największej trasy rozrywkowej w Polsce - Polska Noc Kabaretowa 2017. Gdybyście nadal mieli wątpliwość, że
KSM to jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny kabaretowej zerknijcie do Internetu na
milionowe odsłony skeczów i teledysków, czasami dość kontrowersyjnych. Nic dodać nic ująć po prostu Kabaret Skeczów Męczących.

W skład zespołu wchodzi Karol Golonka, Marcin Szczurkiewicz, Michał Tercz oraz Jarosław
Sadza.

Na początku 2017 roku zespół wydał kolejną trzecią już płytę DVD z największymi hitami
zespołu. Ponad dwie godziny najbardziej lubianych przebojów i premier ostatnich lat w jednym miejscu. Koncert został nagrany jesienią 2016 roku w warszawskim Teatrze Capitol przy fantastycznym odbiorze publiczności. Teraz Ty możesz wprost ze swojej kanapy poczuć się jak na spektaklu tego niezwykle lubianego i popularnego kabaretu! KSM przygotował wszystko, co najlepsze w jego twórczości, abyś zawsze mógł sięgnąć po niezawodny sposób na dobry humor.

Płyty dostępne po spektaklach kabaretu oraz na stronie: http://sklep.kabarety.com.pl

Hity KSM na YouTube:
Chrzciny: https://www.youtube.com/watch?v=ZHN4rIiUnuc&t=17s
Izba Przyjęć: https://www.youtube.com/watch?v=-uucZal5G6A
MOPS: https://www.youtube.com/watch?v=oNLU0P17RtI
Psychiatryk: https://www.youtube.com/watch?v=QkNLZ17dRUs

Oficjalna strona KSM: www.ksm.art.pl
Fanpage KSM: https://www.facebook.com/kabaretksm
Instagram KSM: https://www.instagram.com/kabaret_skeczow_meczacych/
KSM na YouTube: https://www.youtube.com/user/KsmWEWO
Bilety na KSM: https://www.kabaretowebilety.pl


Program "Pod prądem"Po niezwykle udanym roku 2016 Kabaret Skeczów Męczących wraca "Pod prądem". Wraca ze zdwojoną kabaretową mocą. W najnowszym spektaklu nie zabraknie niczego, z czego zna i ceni ich każdy kabaretowy widz w kraju. Będą megawaty energii płynącej ze sceny, będą uwielbiane przez publiczność nietuzinkowe postacie, grane przez Jarosława Sadzę, a przede wszystkim nowe, nie emitowane w telewizji skecze. To największa dotychczasowa produkcja kabaretu. Pod prądem ma być też trochę pod prąd, nie zabraknie więc odważnych treści i elektryzujących tekstów, które zbudują potrzebne napięcie. Wśród premierowych skeczy oraz uwielbianych hitów możecie być pewni, że pojawi się cała masa nieposkromionej improwizacji, niezaplanowanej zabawy z publicznością i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Podłącz się do nas i daj się zabrać w kabaretową podróż po polskich absurdach, które KSM tak wyraziście ukazuje w swojej twórczości.

Kiedy myślisz, że już nic cię nie zaskoczy, my włączamy drugą taryfę i ile elektrownia dała. A na bis, Herbatka z prądem, kabaretowy przebój minionego roku - Chrzciny" w wersji jakiej jeszcze nie widziałeś.

Mówią o nas:
Ale faza - Wiesław Adamczyk
Ja nie jestem politykiem, ja jestem elektrykiem - Lech Wałęsa
Ile to ma mocy !? - Aleksander Kwaśniewski
Nie wiem... Nie wiem... Nie pomogę - Adam ze skeczu Chrzciny

Organizacja imprez

Chcesz zorganizować imprezę z udziałem kabaretów? Potrzebujesz konferansjera kabaretowego?

Darek Grzegocki
tel: 77 442 02 20, kom. 668 515 513
mail: darek@kabarety.com.pl

Lubię ten kabaretSklep kabaretowy

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem płyty DVD, CD tego kabaretu zapraszamy do naszego sklepu kabaretowego.